• Preparat nawilża i rewitalizuje zniszczone włosy. Zapewnia idealne wygładzenie włosów. W czasie prostowania chroni włosy przed wysoką temperaturą. W swoim składzie zawiera keratynę, silikony najnowszej generacji oraz kationowe kompleksy odżywcze, które gwarantują włosm doskonałą ochronę oraz połysk. Wykorzystanie produktu do pracy z prostownicą, lokówką lub falownicą poprawia strukturę włosów pozostawiając je w doskonałej kondycji. Lisap Ultimate Straight Fluid chroni włosy przed wilgocią.
  • Brak w magazynie
    Ta profesjonalna maska w idealny sposób dyscyplinuje włosy. Wzmacnia kapilarną strukturę włosa wnikając w nią i wypełniając wszelkie ubytki. Dzięki temu włosy stają się gładkie i idealnie proste. Keratyna, olejek makadamia, ceramidy A2 - to substancje, dzięki którym maska wzmacnia, nawilża, odbudowuje i wygładza włosy. Sposób użycia:Nałożyć maskę na mokre włosy i wmasować. Rozczesać i pozostawić przez kilka minut. Dokładnie spłukać. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie całej serii kosmetyków Lisap ULTIMATE.
  • Szampon dyscyplinujący do pielęgnacji włosów kręconych, prostych i prostowanych oraz trudnych do ułożenia. Nałożony przed zastosowaniem sprayu Lisap Ultimate lub Lisap Ultimate Plus prostuje włókna kapilarne ułatwiając ich układanie i nadając im zdrowego wyglądu. Dzięki zawartości kompleksu Kerasil Complex ( na bazie keratyny i ceramidu A2 ) odbudowuje i wzmacnia włosy ułatwiając ich układanie. Włosy pozostają gładkie, zdyscyplinowane i nawilżone przez długi czas. Sposób użycia: rozprowadzić na skórze głowy i na wilgotnych włosach, delikatnie masować i spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając na włosach przez kilka minut.